Kartal Böcek İlaçlama Firması

Kartal Haşere İlaçlama FirmasıKartal Belediyesi 2014 TÜİK verilerine göre yaklaşık 500 bin nüfusa sahip İstanbul’un en yüksek noktası olan Aydos Dağı bu ilçededir. Firmamız %10 garantili hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır.

Kartal’da Böcek İlaçlama çalışmalarımız son bir kaç yılda önemli ölçüde artmıştır. Bunun en önemli sebebi, Kartal’ın bu dönemler de İstanbul’un belkide en çok gelişme kaydeden ilçesi olmasıdır.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin. Kartal Haşere İlaçlama hizmeti verdiğimiz bölgelerde en yoğun ilaçlama yaptığımız alanlar şunlardır:

Hastane İlaçlama

Ev İlaçlama

Ofis İlaçlama

Dershane ve Derslik İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Apartman İlaçlama

Fabrika İlaçlama

İstanbul Kartal Belediyesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Kartal Belediyesi, Anadolu Yakasındaki Haşere İlaçlama Firmamızın en çok ilaçlama yaptığı 3. ilçedir. Kartal Böcek İlaçlama hizmetini ilçe sınırları içerisinde bulunan mahallelerde yaptığımız uygulamalar ve uygulama yoğunluğu açısından sıralanışları aşağıdaki gibidir:

Yakacık Yeni Mahalle: Ayazması ile meşhur bu semt, “İstanbul’un Balkonu” olarak bilinir. Yoğun bir şekilde kent ormanlarına sahip olduğu için örümcek ve akrep ilaçlamasını sıklıkla yaptığımız bir semttir.

Yakacık ta yoğun olarak hizmet verdiğimiz haşere ilaçlama türleri; Pire İlaçlama, Fare İlaçlama Akrep İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama ve Örümcek İlaçlama hizmetleridir.

Cevizli Mahallesi: Özellikle Kadıköy – Gebze Metro hattının yapımına başlanmasından itibaren hızlı bir şekilde gelişme göstermiştir. Cevizli Mahallesinde yoğun olarak verdiğimiz hizmetler; Pire İlaçlama, Salyangoz İlaçlama, Kene İlaçlama ve Çıyan İlaçlama Hizmetleridir.

Soğanlık Yeni Mahalle: Kartal merkeze uzaklığı 1 km olan Soğanlık semti 3 mahalleden oluşur; Gümüşpınar, yeni ve orta mahalleleri. Soğanlıkta yoğun olarak; Sivrisinek İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama ve Tatarcık Sineği İlaçlama Hizmetleri verilmiştir.

Atalar Mahallesi: Eskiden bağ bahçeleri ve bostan tarlaları ile dolu olan bu mahalle şimdilerde düzenli kentleşmenin yapıldığı bir yer konumundadır.

Atalar mahallesinde genellikle; Pire İlaçlaması, Karasinek İlaçlaması, Gümüşcün İlaçlama ve Tahtakurusu İlaçlama hizmetleri verilmiştir. Bu semtte firmamız tarafından özellikle 2022 yılında özel hastane ilaçlama ve lokanta ilaçlama hizmetleri yoğun olarak verilmiştir.

Kartal Belediyesinde Hizmet verdiğimiz Diğer Mahalleler: Çarşı Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi ve Yunus Emre Mahallesinde Kartal Böcek İlaçlama servisimiz tarafından hizmet verilmektedir.

Kartalın Önemli Yerleri ve Sembolleri

Anadolu Adliyesi

Aydos Dağı

Süleyman Şah Üniversitesi

İstanbul Halk Ekmek Fabrikası

Tekel Fabrikası

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!