İstanbul da Haşere Kontrol Hizmetleri

İstanbul’da Haşere Kontrol ve Mücadele uygulamalarının yoğun olmasının en temel nedeni burada ki nüfustur. İstanbul da Haşere Kontrol Hizmetleriİstanbul 31 Aralık 2014 resmi rakamlarına göre 14 milyon 377 bin  insanın yaşadığı Türkiye’nin en kalabalık ve en gelişmiş şehridir. Bu durum sanayileşmeyi ve gıda sektöründe büyük tüketimi beraberinde getirmektedir.

Fazla nüfusun ortaya çıkardığı barınma ihtiyacı ile birlikte İstanbul’un ilçelerinde boş arazi bulmak neredeyse imkansız hale gelmiştir. Yıllardır bataklık, orman arazisi veya boş bırakılmış alanlarda barınmış olan haşereler yıkılan yuvaları yerine yapılan evleri ve iş yerlerini istila etmişlerdir.

Bir diğer önemli sebep ise gıdanın bol olması ve haşerelerin beslenmek için bunlara gelmesidir. Kısacası İnsan populasyonunun yoğun olduğu her yerde doğru orantılı bir şekilde haşere populasyonu da yoğunluk göstermektedir.

Bu durum beraberinde İstanbul’da Böcek İlaçlama Hizmeti almayı bir zorunluluk haline getirmiştir. Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin.

İstanbul da Haşere Kontrol Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul’un Her Bölgesinde Haşere Kontrol Hizmeti veren firmamız şu zamana kadar en çok Haşere İlaçlama Hizmeti verdiği ilçeler yoğunluk sırasıyla aşağıdaki gibidir:

Kadıköy Haşere Kontrol Hizmetimiz: Firmamızın Anadolu Yakası merkezli olması nedeniyle İstanbul’da en yoğun Haşere İlaçlama Hizmeti verdiğimiz yer Kadıköy’dür.

Beykoz Haşere Kontrol Hizmetleri: Merkez şubemizin bulunduğu Beykoz da yoğun olarak villa, site ve bahçelerde hamam böceği, fare ve pire ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Ataşehir Haşere Kontrol Hizmetleri: Yoğun olarak Residence ilaçlaması yaptığımız yerlerin başında gelir. Başlıca ilaçlama yaptığımız haşere türleri; hamam böceği, pire, örümcek ve sivrisineklerdir.

Beşiktaş Haşere Kontrol Hizmetleri: İstanbul Avrupa Yakasında Ofis ilaçlamasını en Yoğun yaptığımız yerlerin başında gelir. genellikle Amerikan Hamam Böcekleri, salyangoz, akrep ve tatarcık sineği ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Üsküdar Haşere Kontrol Hizmetleri: Üsküdar İlçesinde özellikle, Altunizade Mahallesinde diğer bütün ilçelerden yaptığımızdan daha fazla bir şekilde Tatarcık İlaçlaması yapılmıştır.

Bakırköy Haşere Kontrol Hizmetleri: Ev İlaçlama konusunda en çok hizmet verdiğimiz ilçedir. En çok İlaçlama yaptığımız Haşereler ise; hamam böcekleri, çıyanlar, fareler, pireler ve akreplerdir.

Şişli Haşere Kontrol Hizmetleri: Hastane ilaçlama hizmetini en yoğun alan ilçemizdir. Hamam böcekleri, fareler ve pireler Şişli de yoğun olarak ilaçlama yaptığımız haşerelerdir.

Tuzla Haşere Kontrol Hizmetleri: İstanbul’un en uzak ilçelerinden olan Tuzla firmamızın Anadolu Yakasında yer almasından dolayı yoğun olarak fabrika ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçelerin başında gelir. En yoğun mücadele ettiğimiz haşere türleri ise; fareler ve hamam böcekleridir.

Haşere Kontrol Hizmeti Verdiğimiz Diğer İlçeler: Çekmeköy, Maltepe, Kartal, Beyoğlu, Kağıthane, Bahçelievler, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçeleri gelmektedir.

Haşere Kontrol Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Haşere İlaçlama Firması Seçerken en çok dikkat edilmesi gereken husus firmanın Biyosidal Ürün Uygulama Ruhsatı olup olmadığıdır.

Dünya Sağlık Örgütü Standartlarında hizmet vermek için Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından verilen bu belge mutlaka olmalıdır. Aksi halde çalıştığınız firma yasal değil korsan bir firmadır.

Batı Haşere Kontrol Firması olarak İstanbul da 7/24 hizmet vermekteyiz. Bize ulaşmak için 0850 304 22 84 numaramızı arayabilir ve sizin için en uygun gün ve saate servis alabilirsiniz.

İlaçlama Hizmetlerimizin tamamı kokusuzdur böylece evinizden çıkmadan kesin bir şekilde haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

İstanbul da Haşere Kontrol Hizmetleri” üzerine 2 yorum

  • Ben Diyarbakır’da Büyükşehir belediyesine bağlı İlaçlama işini yapan firmada çalıştım halk sağlık müdürlüğünde biyosidal sertifikam var ben bu işi Diyarbakır’da bilinçli bir bayi olup hizmet etmeyi seven biriyim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!