Bağcılar Böcek İlaçlama Firması

Bağcılar ilçesinde Batı böcek ilaçlama şirketimizi günün her saatinde 7/24 arayabilir ve böcek ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Şirketimiz yıllardır en modern teknikler ve deneyimli ekipleri ile ev ilaçlama uygulamalarını %100 garantili olarak yapmaktadır.

Batı böcek ilaçlama firmamızı 0850 304 22 84 kurumsal iletişim numarasından arayarak tüm böcek ve haşere sorunuza son verebilirsiniz.

Bağcılar Böcek İlaçlamaBağcılar, 2014 Nüfus sayımına göre 754,623 vatandaşımızın yaşam sürdüğü toplam yüz ölçümü 127 kilometre kare olan  İstanbul’un en iyi muhitlerindendir. İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak her vakit Bağcılar Böcek İlaçlama Firmamız ile etkili çözümler sunmaktayız.

İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Personelimiz tarafından Bağcılarda İlaçlama Uygulaması yapılan mekanlar, yoğunluklarına göre aşağıdaki gibidir:

Fabrika İlaçlama

Lokanta İlaçlama

Bodrum İlaçlama

Villa İlaçlama

Cafe İlaçlama

İş yeri İlaçlama

Bağcılar Yakınlarında veya Civarında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Bağcılar Belediyesinde Böcek İlaçlama şirketimizle verdiğimiz hizmetler neticesinde ilçede en fazla uygulama yaptığımız  Mahalleler, servis periyotlarına göre çoktan aza doğru aşağıda sıralanmıştır:

Kirazlı Mahallesi: Tahminen; 56 bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler, Siteler, Sağlık Kuruluşları ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamam böceği İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Güneşli Mahallesi: Son sayımlara göre; 53,7 bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sakin ve nezih aile hayatı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı ile semtin önemli yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Şirketi Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Güve İlaçlama, Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Çınar Mahallesi: Yaklaşık olarak; 49 bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, Otopark alanları ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Firması Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Mahmutbey Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 51,2 bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Şirketi Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Bağcılar Belediyesinde Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Bağcılar Böcek İlaçlama Servisi olarak hizmet götürdüğümüz diğer mahalleler; Fevzi Çakmak Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Yüzyıl Mahallesi, Göztepe Mahallesi ve Evren Mahallesidir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.7]

Bağcılar Böcek İlaçlama Firması” üzerine 6 yorum

  • Yıllardır evimiz saran hamam böceği için o kadar şirketle çalışmamıza rağmen hiçbir sonuç elde edememiştik. Teknisyen arkadaşlara çok çok selamlar. İlaçlama yapılalı daha 1 hafta bile olmadı ve böceklerden tamamen kurtulduk.Sizin gibi işini iyi yapan insanlarla çalışmak güzel.

  • Evin havalandırma boşluğuna kumrular yuva yapmış yavrulamışlar. Yuvadan mutfağa ve daha sonra evin odalarına tanr tanr kuşlarda bulunan haşereler türedi. Evi ilaçlatmayı düşünüyoruz. Bilgi verirseniz seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0541 742 40 21