Esenler Böcek İlaçlama Firması

Esenler ilçesinde Batı Böcek İlaçlama firmamız %100 garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. Firmamızın hizmetleri uzman personeli sayesinde 7/24 kesintisiz devam etmektedir.

Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun olarak verilen haşere ilaçlama hizmetimizden faydalanmak ve haşerelere son vermek için firmamızın 0850 304 22 84 kurumsal numarasından günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz.

Esenler Böcek İlaçlamaEsenler, son resmi rakamlara göre 458,857 kişinin hayatını devam ettirdiği yüz ölçümü 19 kilometre karelik  İstanbul’un en değerli ilçelerinden biridir. İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak 7 gün 24 saat Esenler Böcek İlaçlama Şirketimiz ile hizmetinizdeyiz.

İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun. Firmamız tarafından Esenlerde Haşere İlaçlama Uygulaması yapılan alanlar, yoğunluklarına göre aşağıdaki gibidir:

Otopark İlaçlama

Residence İlaçlama

Alışveriş Merkezi İlaçlama

Lokanta İlaçlama

Cafe İlaçlama

İnşaat Şantiyesi İlaçlama

Esenler Yakınlarında veya Civarında Böcek İlaçlama Servisi Verdiğimiz Mahalleler

Esenler Belediyesinde Böcek İlaçlama servisimizle sürdürdüğümüz çalışmalar sonucunda ilçede en yoğun servis yolladığımız Mahalleler, çalışma yoğunluklarına göre çoktan aza doğru aşağıda sıralanmıştır:

Davutpaşa Mahallesi: Tahminen; 22 bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Siteler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Fevzi Çakmak Mahallesi: Son sayımlara göre; 33 bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Sakin ve nezih aile hayatı, Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sakin ve nezih aile hayatı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı ile semtin önemli yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Şirketi Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Güve İlaçlama, Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Menderes Mahallesi: Yaklaşık olarak; 19 bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, Otopark alanları ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Firması Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Kazım Karabekir Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 27 bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Şirketi Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Esenler Belediyesinde Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Esenler Böcek İlaçlama Firması olarak hizmet götürdüğümüz diğer mahalleler; Namık Kemal Mahallesi, Çifte Havuzlar Mahallesi, Fatih Mahallesi, Oruç Reis Mahallesi, ve Tuna Mahallelerine hizmet verilmiştir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Esenler Böcek İlaçlama Firması” üzerine 1 yorum

  • İyi gunler evimizde gozle gorulmeyecek kadar elime geldiginde bide telefonumun ustunde yürüdüğünü farkettigini anca gorebiliyorum ne bocegi anliyamadim ilaclama yapiosaniz bide fiyatini ogrenebiilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!