Fatih Böcek İlaçlama Firması

Fatih ilçesinde böcek ilaçlama firması Batı Böcek İlaçlama uzun zamandır haşereler ile mücadele etme konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Açık ya da kapalı alanlarda bulunan haşerelerden kurtulmak için firmamızın hizmetlerinden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Modern teknikler kullanarak hizmet veren ve %100 haşerelerden kurtulma garantisi veren firmamızdan yardım talep etmek isteyenler hemen 0850 304 22 84 iletişim hattından bize ulaşabilirler.

Fatih Böcek İlaçlamaFatih, yapılan araştırmalara göre 419,266 bin insanımızın barındığı kapladığı alanı 15,62 kilometre kare olan  İstanbul’un en şirin semtlerinden biri olarak bilinmektedir. İstanbul Avrupa Yakası Haşere İlaçlama Firması olarak 24 saat Fatih Böcek İlaçlama Servisimiz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin. Çalışanlarımız tarafından Fatih’te Haşere Kontrol Uygulaması yapılan alanlar, yoğunluklarına göre aşağıdaki gibidir:

Fabrika İlaçlama

Lokanta İlaçlama

Bodrum İlaçlama

Villa İlaçlama

Cafe İlaçlama

İş yeri İlaçlama

Fatih Yakınlarında veya Civarında Haşere İlaçlama Servisi Verdiğimiz Mahalleler

Fatih Belediyesi‘nde Böcek İlaçlama alanında yaptığımız uygulamalar sonucunda bölgede en çok uygulamaya gittiğimiz Mahalleler, çalışma yoğunluklarına göre en çoktan en aza doğru aşağıda verilmiştir:

Aksaray Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 10,3 bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler, Siteler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Şirketi Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Ayvansaray Mahallesi: Tahminen; 18,6 bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sakin ve nezih aile hayatı ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Şehremini Mahallesi: Son sayımlara göre; 22,2 bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Şirketi Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Topkapı Mahallesi: Yaklaşık olarak; 11 bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Şirketi Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Fatih Belediyesinde Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Semt ve Mahalleler: Fatih Haşere İlaçlama Firması olarak uygulama yaptığımız diğer mahalleler; Balat Mahallesi, Eminönü Civarı, Haseki Civarı, Fındıkzade Yakınları, ve Yenikapı Semti civarındaki yerler.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 4 Average: 3.5]

Fatih Böcek İlaçlama Firması” üzerine 2 yorum

  • İstanbul’un Fatih semtinin Aksaray mahallesinde oturuyorum daha önceleri dönem dönem hamam böcekleriyle karşılaşıyorduk birkaç aydır evde yoktuk geldiğimizde mutfağın kapısını açtığımızda şoka girdik her yer hamam böcekleriyle doluydu. Kendi yöntemlerimizle bitirmek istedik fakat başarılı olamadık. En son dün kalktığımızda kombinin çalışmadığını fark ettik. Kombi tamiri için yetkili servisten arkadaşlar geldiğinde kombi kartının yanmış olduğunu söylediler bunu da hamam böcekleri yapmış. Sanırım içlerinde yuvalanma yapmış ve kartı bozmuşlar. Bu durumdan nasıl ve ne kadar zamanda kurtulabilirim? Bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar.

    • Olumlu geri dönüşünüz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz Saniye Hanım. Haşeresiz iyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!