Bakırköy Böcek İlaçlama Firması

Bakırköy Böcek İlaçlamaBakırköy, ilçede yapılan incelemelere göre 221,594 kişinin hayatını devam ettirdiği üzerinde bulunduğu yüz ölçümü 32 kilometre karelik  İstanbul’un en değerli belediyeleri arasındadır.

İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak her an Bakırköy Böcek İlaçlama Hizmetimiz ile kapınızdayız. İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

2022 yılı modern uygulama yöntemlerini tamamıyla uygulayan uzman personelimiz ile haşerelerden kurtulun. Çalışma kayıtlarımızdan Bakırköy’de Pest Kontrol Uygulaması yapılan alanlar, yoğunluklarına göre aşağıdaki gibidir:

Site İlaçlama

Otopark İlaçlama

Dershane İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Fırın İlaçlama

İnşaat Şantiyesi İlaçlama

Bakırköy Yakınlarında veya Civarında İlaçlama Servisi Verdiğimiz Mahalleler

Bakırköy Belediyesinde Böcek İlaçlama çalışmalarıyla edindiğimiz tecrübeler sonucunda ilçede çoğunlukla personel yönlendirdiğimiz Mahalleler, çalışma yoğunluklarına göre çoktan aza doğru aşağıda sıralanmıştır:

Ataköy ( Ataköy Bütün Kısımlar) Mahallesi: Yaklaşık olarak; 38 bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Park ve Bahçeler, Siteler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Şirketi Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Yeşilköy Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 35 bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Sakin ve nezih aile hayatı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Firması Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Yeşilyurt Mahallesi: Tahminen; 29 bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Rekreasyon alanları, Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Osmanbey Mahallesi: Son sayımlara göre; 31 bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, ile semtin önemli yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Şirketi Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Bakırköy Belediyesinde Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Bakırköy Böcek İlaçlama Firması olarak hizmet verdiğimiz diğer mahalleler; Kartaltepe Mahallesi, Şenlikköy Mahallesi, Zuhuratbaba Mahallesi, Cevizlik Mahallesi ve semt olarak Florya da haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bakırköy Böcek İlaçlama Firması” üzerine 1 yorum

  • İnanın konuya nereden başlayayım nasıl bir teşekkür edeyim bilemedim. Hatırlarsanız kısa süre önce Bakırköy Ataköy mahallesindeki evimize gelmiştiniz, 5 aydır mutfağımda yemek yapmaya bile tiksinir olmuştum 3 firma değişmeme rağmen bırakın bitmeyi en ufak bir azalma dahi göremedim. Umudumuzun tükendiği bir anda tarafınızdan tabiri caizse sihirli bir deynek uzandı ve ben bu hamam böceği belasından kurtuldum. Size ÇOK ÇOK teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!