Beylikdüzü Böcek İlaçlama Firması

Beylikdüzü Böcek İlaçlamaBeylikdüzü, yapılan araştırmalara göre 262,473 vatandaşımızın yaşam sürdüğü kapladığı alanı 29 kilometre karelik İstanbul’un en iyi semtlerinden biri olarak bilinmektedir. İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak 24 saat Beylikdüzü Böcek İlaçlama Servisimiz ile kaliteli hizmet vermekteyiz. İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun. Çalışanlarımız tarafından Beylikdüzünde Haşere Kontrol Uygulaması yapılan mekanlar, yoğunluklarına göre aşağıdaki gibidir:

 

Lokanta İlaçlama

Site İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Residence İlaçlama

Alışveriş Merkezi İlaçlama

İş yeri İlaçlama

Beylikdüzü Yakınlarında veya Civarında İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Beylikdüzü Belediyesinde Böcek İlaçlama alanında yaptığımız uygulamalar neticesinde ilçede en çok mesai harcadığımız Mahalleler, servis periyotlarına göre çoktan aza doğru aşağıda sıralanmıştır:

Cumhuriyet Mahallesi: Yaklaşık olarak; 26 bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Sosyal Alanlar, Siteler, Park ve Bahçeler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları ile ilçenin gözde yerleri arasındadır. Batı Haşere İlaçlama Firması Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Sahil Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 22,6 bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Devamlı ve Hızlı kentleşme, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır. Batı Haşere İlaçlama Şirketi Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Kavaklı Mahallesi: Tahminen; 18,3 bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Rekreasyon alanları, Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları ile semtin önemli yerleri arasındadır. Batı İlaçlama Şirketi Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Marmara Mahallesi: Son sayımlara göre; 16,8 bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, ile semtin önemli yerleri arasındadır. Batı İlaçlama Firması Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Beylikdüzü Belediyesinde Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Beylikdüzü Böcek İlaçlama Servisi olarak hizmet verdiğimiz diğer mahalleler; Barış Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Adnan Kahveci Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, ve Yakuplu Mahalleleridir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.