Şişli Böcek İlaçlama Firması

Batı Böcek İlaçlama şirketi, İstanbul’un Şişli ilçesinde her türlü böcek ve kemirgen için %100 garantili kesin ve kalıcı çözümler sunmaktadır. İlaçlama hizmetleri Şişli ilçesinin tüm mahallelerine 7/24 ilaçlama hizmeti verilmektedir.

Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olarak kullanılan ilaçlar ve modern teknikler ile firmamız kaliteli hizmetler vermektedir. Haşerelerden kurtulmak için 0850 304 22 84 iletişim hattından hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şişli Böcek İlaçlamaŞişli, yapılan araştırmalara göre 272,380 Bin kişinin yaşadığı kapladığı alanı 10,62 kilometre kare olan  İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olarak bilinmektedir. Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak 24 saat Şişli Böcek İlaçlama Servisimiz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Çalışanlarımız tarafından Şişlide Haşere Kontrol Uygulaması yapılan yerler, uygulama sıklıklarına göre aşağıdaki gibidir:

Alışveriş Merkezi İlaçlama

Villa İlaçlama

Site İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Residence İlaçlama

Bodrum İlaçlama

Şişli Yakınlarında veya Civarında Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Şişli Belediyesinde Böcek İlaçlama alanında yaptığımız uygulamalar itibariyle ilçede en çok personel yönlendirdiğimiz Mahalleler, iş yoğunluklarına göre  çoktan aza doğru aşağıda sıralanmıştır:

Mecidiyeköy Mahallesi: Tahminen; 21,5 Bin  kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler, Siteler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin.

Harbiye Mahallesi: Son sayımlara göre; 4 Bin  kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Devamlı ve Hızlı kentleşme, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı ile semtin önemli yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Şirketi Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Güve İlaçlama, Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Maslak Mahallesi: Yaklaşık olarak; 7 Bin  kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları, Otopark alanları ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Şirketi Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Esentepe Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 6 Bin 500  vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Şirketi Olarak 9 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Şişli Belediyesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Şişli Böcek İlaçlama Servisi olarak hizmet götürdüğümüz diğer mahalleler; Teşvikiye Mahallesi, Feriköy Mahallesi, Fulya Mahallesi, Halaskargazi Mahallesi, ve Osmanbey de Haşere İlaçlama hizmeti verilmektedir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Şişli Böcek İlaçlama Firması” üzerine 2 yorum

  • Merhaba;
    Ben Şişli Merkez Mah. oturuyorum, evimizin salonuna ilaçlama yaptırmak istiyoruz salon tahmini 90 metrekare işlemin fiyatı ne kadar olur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!