Sultanbeyli Böcek İlaçlama Firması

Sultanbeyli ilçesinde yaşadığınız böcek ve haşere sorunlarınız için 7/24 hizmet veren Batı Böcek İlaçlama şirketinin kaliteli ve ekonomik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firmamız Sultanbeyli ilçesinin tüm semtlerine hizmet vermektedir.

Firmamız 2022 yılında da kullandığı modern teknikler ve insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar ile haşerelerden %100 kurtulma garantisi vermektedir. Sultanbeyli ilçesinde haşerelerden kurtulmak için firmamızın 0850 304 22 84 numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Böcek İlaçlamaSultanbeyli, yapılmış son sayıma göre 315,022 insanımızın barındığı toplam alanı 35 km kare olan İstanbul’un en şirin bölgelerinden bir tanesidir. Anadolu Yakası Haşere İlaçlama Firması olarak her gün her saat Sultanbeyli Böcek İlaçlama Servisimiz ile yanınızdayız.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin.

İstanbul Şirketimiz tarafından Sultanbeyli’de Böcek İlaçlama Uygulaması yapılan alanlar, uygulama sıklıklarına göre aşağıdaki gibidir:

Apartman İlaçlama

Alışveriş Merkezi İlaçlama

Gemi İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Lokanta İlaçlama

Bodrum İlaçlama

Sultanbeylide Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Sultanbeyli Belediyesi‘nde Böcek İlaçlama firmamızın devam eden hizmetleri sonucunda bölgede en sık mesai harcadığımız Mahalleler, çalışma yoğunluklarına göre çoktan aza doğru aşağıda verilmiştir:

Ahmet Yesevi Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 25 Bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Firması Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama, Çıyan İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Akşemsettin Mahallesi: Tahminen; 27 Bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme, Sakin ve nezih aile hayatı ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Hamidiye Mahallesi: Son sayımlara göre; 20 Bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları, Rekreasyon alanları ile semtin önemli yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Firması Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Yavuz Selim Mahallesi:  18 Bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları, Gelişmiş altyapısı, ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Haşere İlaçlama Firması Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama, Fare İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Sultanbeyli Belediyesinde Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Sultanbeyli Haşere İlaçlama Firması olarak uygulama yaptığımız diğer mahalleler; Battalgazi Mahallesi: Mimar Sinan Mahallesi: Mecidiye Mahallesi: Hasan Paşa Mahallesi: ve Turgut Reis Mahallesidir.
Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!