Sancaktepe Böcek İlaçlama Firması

Sancaktepe ilçesinde Batı Böcek İlaçlama firmamızın hizmetlerinden 7/24 faydalanarak her türlü böcek ve kemirgen sorunlarınıza son verebilirsiniz. Uzman çalışanlarımız, Sağlık Bakanlığından onaylı insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarımız ve modern teknikler ile %100 garantili ilaçlama yapmaktayız.

Sancaktepe ilçesini tüm mahallerine verdiğimiz kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak ve haşerelerden kurtulmak için 0850 304 22 84 iletişim hattından firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sancaktepe Böcek İlaçlamaSancaktepe, son resmi rakamlara göre 329,788 kişinin yaşadığı yüz ölçümü 61 km kare olan İstanbul’un en güzel ilçelerinden biridir. Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Firması olarak 7 gün 24 saat Sancaktepe Böcek İlaçlama Servisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Firmamız tarafından Sancaktepe’de İstanbul Haşere İlaçlama Uygulaması yapılan yerler, yoğunluklarına göre aşağıdaki gibidir:

Ev İlaçlama

Residence İlaçlama

Hastane İlaçlama

Apartman İlaçlama

Alışveriş Merkezi İlaçlama

Gemi İlaçlama

Sancaktepe Belediyesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Sancaktepe Belediyesinde haşere ilaçlama şirketimiz ile sürdürdüğümüz çalışmalar itibariyle ilçede en yoğun çalıştığımız Mahalleler, iş yoğunluklarına göre  çoktan aza doğru aşağıda sıralanmıştır:

Eyüp Sultan Mahallesi: Yaklaşık olarak; 14 Bin kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Mahalle sınırları içerisinde bulunan; Siteler, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları, Sosyal Alanlar, Park ve Bahçeler ile ilçenin gözde yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Firması Olarak geçmiş 5 yıl içerisinde ilaçlamasını yaptığımız haşereler; Çıyan İlaçlama, Amerikan Hamamböceği İlaçlama, Kene İlaçlama, Örümcek İlaçlama mücadelesi yapılmaktadır.

Emek Mahallesi: Yapılan araştırmalara göre; 21 Bin vatandaşa sahip bir mahalledir. Mahalle içerisinde bulunan; Sakin ve nezih aile hayatı, Ulaşım merkezlerine olan yakınlığı, Sosyal ve sağlık imkanları, Devamlı ve Hızlı kentleşme ile belediyenin göz önündeki yerleri arasındadır.

Batı Haşere Kontrol Firması Olarak 5 yıl içerisinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşereler; Gümüş Böceği İlaçlama, Salyangoz İlaçlama, Güve İlaçlama, Pire İlaçlama uygulamaları yapılmaktadır.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin.

Osmangazi Mahallesi: Tahminen; 32 Bin kişilik nüfusa sahip bir yerdir. Mahalle bünyesinde bulunan; Otopark alanları, Yeşil alanları, Alışveriş yerleri ve yeme içme alanları ile bölgenin nezih yerleri arasındadır.

Batı İlaçlama Firması Olarak kuruluşumuzdan bu yana mücadele ettiğimiz haşereler; Sivrisinek İlaçlama, Sümüklü Böcek İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama gibi haşere kontrol hizmetleri verilmektedir.

Atatürk Mahallesi:  25 Bin kişilik halka sahip bir mahalledir. Mahalle ve çevresinde bulunan; Gelişmiş altyapısı, Aranılan şeyin genelde bulunduğu bir mahalle meydanı, Büyük Sağlık kuruluşlarına yakınlığı, Ana yollara giriş ve çıkış için sağladığı imkanları ile semtin önemli yerleri arasındadır.

Batı Böcek İlaçlama Firması Olarak son 5 yıl içerisinde mücadele ettiğimiz haşereler; Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Akrep İlaçlama, Karasinek İlaçlama hizmetleri verilmektedir.

Sancaktepe Belediyesinde İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Sancaktepe Böcek İlaçlama Servisi olarak hizmet verdiğimiz diğer mahalleler; Abdurrahmangazi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Meclis Mahallesi, Sarıgazi Mahallesi, ve İnönü Mahallesidir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!