Maltepe Böcek İlaçlama Firması

Maltepe Batı Böcek İlaçlama firmamız tüm haşere türlerini en kısa sürede etkisiz kılmak için kaliteli hizmetlerine 7/24 devam etmektedir. Maltepe’nin tüm semtlerinde verilen ilaçlama hizmetleri %100 garantili olarak yapılmaktadır.

Batı Böcek İlaçlama firması verdiği hizmetler için gerekli olan tüm izinlere sahip yasal bir firmadır. Böcek ve haşere sorununu kökten çözmek isteyenler 0850 304 22 84 iletişim numarasından firmamız ile irtibata geçebilirler.

Maltepe Böcek İlaçlama FirmasıMaltepe İstanbul’un en büyük 10. ilçesidir. 500 bine yaklaşan nüfusu ile İstanbul’un yeni gözde ilçeleri arasında yer almaktadır. Maltepe Böcek İlaçlama Servisimiz tarafından ilçenin neredeyse bütün mahallelerine Haşere İlaçlama Hizmeti verilmektedir.

Saatlerce ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin. Son 1 yıl içerisinde Maltepe ilçesinde verdiğimiz haşere ilaçlama talebi iki kat artmıştır.

Bunun en önemli sebebi ilçenin çok hızlı gelişmesi ve yapılaşmaya hız verilmesidir. Böcek İlaçlama Hizmetini yoğun olarak verdiğimiz alanlar yoğunluklarına göre aşağıda sıralanmışlardır;

İş Hanı ve Fabrika İlaçlama

Ev ve Ofis İlaçlama

Site ve Apartman İlaçlama

Hastane ilaçlama

Dershane ve Fırın İlaçlama

Market İlaçlama

Kuruyemiş İlaçlama

Maltepe Belediyesinde Haşere İlaçlama Uygulaması Yaptığımız Mahalleler

Anadolu Yakası Haşere İlaçlama Firmamızın Maltepe bölgesinde böcek ilaçlama hizmeti verdiği mahalleler yapılan uygulamanın çokluğuna göre aşağıda sıralanmıştır:

Zümrütevler Mahallesi: 100 bin üzerinde bir nüfusa sahip olan bu mahalle İstanbul da manzara ve temiz hava ihtiyacını karşılayabilecek ender yerlerden biridir.

Geçmiş dönemlerde Zümrütevler civarında en çok hizmet verdiğimiz uygulama yöntemleri; Fare İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Pire İlaçlama ve kene İlaçlama yöntemleridir.

Küçükyalı Mahallesi: 1980 darbesi öncesi İstanbul da bir ilçe iken ihtilal sonrası semt haline getirlip Kartal Belediyesine bağlanmıştır. Küçükyalı Mahallesi belki de Türkiye’nin en fazla kuruyemiş işletmesi olan semtidir.

Yoğun olarak mücadele verdiğimiz haşere ilaçlama uygulamaları; Örümcek İlaçlama, Akrep İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama ve Salyangoz İlaçlama uygulamalarıdır.

Fındıklı Mahallesi: Maltepe Belediyesine bağlı on sekiz mahalleden biridir. Geçen sene en çok ilaçlama verdiğimiz türler; Çıyan İlaçlama, Gümüş Böceği İlaçlama, Güve ilaçlama ve Kalorifer Böceği İlaçlamaları yapılmıştır.

Esenkent Mahallesi: Özellikle Kadıköy-Kartal Metro hattının bir durağının bu mahallede olması gelişimi açısından büyük önem arz etmiştir.

Esenkent Mahallesinde mücadele ettiğimiz haşereler; Tahtakurusu İlaçlama, Tatarcık Sineği İlaçlama, Sivrisinek İlaçlama ve Kara Sinek İlaçlama ile bu haşerelere karşı % 100 e yakın büyük başarılar sağlanmıştır.

Maltepe Merkez Civarında Hizmet Verdiğimiz Diğer Mahalleler: Altayçeşme Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, Yalı Mahallesi, Çınar Mahallesi ve Bağlarbaşı Mahallelerinde Maltepe Böcek İlaçlama Servisimiz tarafında yoğun hizmet verilen diğer mahallelerdir.

İstanbul Maltepe Civarındaki Güzellikler ve Önemli Yerler

Maltepe Üniversitesi

Maltepe Devlet Hastanesi

Maltepe Park Alışveriş Merkezi

Maltepe Sahili Maltepe Anadolu Lisesi

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

Kaynak: Wikipedia

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.3]

Maltepe Böcek İlaçlama Firması” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!