Evlere Böcek İlaçlama Hizmeti

Ev ilaçlama hizmeti hemen herkesin hayatının belli dönemlerinde faydalanmak mecburiyetinde kaldığı bir hizmettir. Ev ortamındaki bazı durumların sonucu olarak haşerelerle mücadele etmek zorunda kalınabilir.

Böyle durumlar genellikle haşerelerin neye ihtiyacı olduğuyla ilgilidir. Bazıları nemli havayı sever bazıları karanlık ortamlarda yaşamlarını sürdürür. İstanbul’un en iyi böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için hemen arayın (0212) 909 38 34 böceklerden %100 garantili kurtulun.

Ev İlaçlama Hizmetinde Mücadele Edilen Zararlılar

Ev İlaçlamasıEv İlaçlamasında, en çok mücadele edilen zararlıların başında hamam böceği gelir. Hamam böcekleri genellikle sıcak mevsimlerde ortaya çıkarlar. Geceleri daha fazla ortaya çıkan hamam böcekleri her yere yumurta bırakabilir. Bunun dışında sinek, karınca, hamam böceği, bit, pire, fare, kalorifer böceği vb. böceklerde evlerde en çok rastlanan ve can sıkan haşerelerdendir.

Ev ilaçlama hizmetini alarak böceklerden kurtulmak mümkün olacaktır. Bunun için öncelikle ilaçlama konusunda hizmet veren ve gerekli referanslara sahip olan uzman ilaçlama şirketi ile bağlantı kurmalısınız.

Sağlık Bakanlığı’nın ruhsat verdiği şirketten randevu alarak evinizde keşif yaptırabilirsiniz. Soruna neden olan haşere belli olduktan sonra belirlenen uygun yöntem uygulanarak ilaçlama yapılır.

Ev İlaçlama da Kullanılan İlaçlar

Batı Haşere İlaçlama Firması olarak ev ilaçlamasında kullandığımız bütün ilaçlarımız İstanbul Halk Sağlığı tarafından ruhsatlandırılmış ve belirli izinlerden sonra piyasaya sürülmüş tamamı İTHAL Ürünlerden oluşmaktadır.

Kokulu İlaçlamada Kullanılan Ürün: Bayer Marka, Solfac EC 050

Kokusuz İlaçlamada Kullanılan Ürünler: Bayer Marka, K-Othrine 50 ve Syngenta Marka, Icon 10 CS

Jel İlaçlamada Kullanılan Ürünler: BASF Marka, Goliath ve Bayer Marka, MaxForce

Ev İlaçlama da Uygulanan Yöntemler

Eve Jel İlaç Uygulama Yöntemi: Jel ilaç evin tüm köşelerine, dolap içlerine, cam kenarlarına ufak parçalar şeklinde koyulur.  Bu yöntem sayesinde böcekler bunu yiyerek ölürler.

Eve Kokulu veya Kokusuz Sıvı İlaç Uygulama Yöntemi: Sıvı ilaç ise püskürterek kullanırlar. Bu şekilde ilaçlama yapıldığında eve bir süre girilmemeli ve daha sonrası havalandırmalıdır.

Profesyonel bir ekiple çalıştığınızda bu ve buna benzeyen yöntemlerden uygun olanı tespit edilerek ilaçlama işlemi yapılacaktır. Böylece haşere sorununuza garantili ve kalıcı bir şekilde çözüm üretmiş olursunuz.

Ev İlaçlama Fiyatları ve Ücretlendirme Kriterleri

Ev İlaçlama Fiyatlarının belirlenmesinde firmamızın belli başlı kriterleri mevcuttur. Bunlar;

  • İlaçlanacak Alanın Büyüklüğü ve Konumu: Alan büyüdükçe ve uygulama zorluğu arttıkça fiyatlarımız yükselmektedir.
  • Evde Bulunan Haşerenin Türü: Hamam Böceği, Pire veya Fare İlaçlaması farklı fiyatlandırılır.
  • Uygulanacak Yöntem ve Kullanılacak İlaçlar: Evde Hamam Böceği olması sonucu kullanılacak ilaçlar ile Aynı büyüklükteki bir evde bulunan fare ilaçlaması için kullanılacak ilaç ve yöntemler farklılık gösterir.
  • Evde İlaçlanacak Haşerenin Yoğunluğu: Başlangıç aşamasındaki mücadele ile haşerenin üreyip dağılım gösterdikten sonra yapılan mücadelenin İlaçlama Fiyatları arasında fark vardır. Bu farklılık bizzat yerinde keşif yapmak veya telefon ile konuşan müşterilerimizin beyanı esas alınarak belirlenir ve buna göre fiyatlandırma yapılır.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

NOT: İstanbul’da Ev İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Her şeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Evlere Böcek İlaçlama Hizmeti” üzerine 3 yorum

  • Yeni yapılan bir binanın 3. katında dublex dairede oturuyorum ve taşınalı yaklaşık 1 yıl olacak. Son 1 aydır mutfağımızda böceklenme farkettik. Kendimiz ilaç ile engellemeye çalıştık ancak başarılı olamadık. En son bulaşık makinisinin içerisinde ve tezgahın üzerinden bir kaç tane gördükten sonra giderden geldiğini tahmin ediyoruz. Cinsi kalorifer böceğine benziyor. Diğer odalara da yayılmadan biran önce kesin ve kalıcı bir çözüm arıyoruz. Yardımcı olabilirmisiniz.

      • Merhabalar evimde pire var ilaçlama yapılmasını ıstıyorum bu eve taşınalı daha bır ay oldu nerden geldı nasıl oldu anlayamadım küçük bebegim var bıranonce yapılması gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim bırde fiyat nekadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!