Çekmeköy Böcek İlaçlama

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde karşılaştığınız her türlü böcek ve haşere sorununuzda Batı Böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 7/24 verilen ilaçlama hizmetleri kaliteli, insan sağlığına zarar vermeden %100 garantili olarak yapılmaktadır.

Uzun zamandır verdiği kaliteli hizmetleri ile 2022 yılında da modern teknikler ile hizmetlerine devam eden firmamız ile 0850 304 22 84 kurumsal numarasından iletişime geçebilir ve haşerelerden kurtulabilirsiniz.

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Çekmeköy, 2009 yılından beri ilçe konumunda bulunan bir yerleşim merkezidir. Firmamız tarafından sunulan Anadolu yakası böcek ilaçlama hizmetleri, Çekmeköy ilçesinde de verdiğimiz hizmetlerdir.

Firmamız geniş servis ağı, İstanbul’un her iki yakasında da bulunan şubeleri ve mobil servisleri sayesinde, Çekmeköy’ün de içinde bulunduğu tüm İstanbul ilçelerinde, sümüklü böcek ilaçlama gibi tüm haşere türlerine karşı yapılan böcek ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır.

çekmeköy böcek ilaçlama200 binin biraz üzerinde bir nüfusa sahip olan Çekmeköy, konumu itibariyle ve içerdiği yerleşim yerleri nedeniyle İstanbul’da haşere sorunlarıyla en çok karşılaşan ilçeler arasında bulunmaktadır. Haşere sorunuyla karşılaşan ve hizmetlerimizden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız, iletişim sayfasında bulunan bilgilerimizi kullanarak firmamıza ulaşabilirler.

Çekmeköy böcek ilaçlama hizmetlerimiz ve İstanbul çapında sunduğumuz tüm hizmetler, dünyadaki sağlık örgütleri ve ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen/onaylanan kriterlere uygun olarak verilmektedir.

Çekmeköy Böcek İlaçlama Hizmetleri Nelerdir?

Çekmeköy ilçesinde ve İstanbul çapında sunduğumuz böcek ilaçlama hizmetleri, uzman personelimizin ve uygun donanımımızın yardımıyla tüm haşere türlerini kapsayan hizmetlerdir.

Ülkemizde en çok görülen haşere türleri hamam böceği, pire, fare, kene, karınca, tahtakurusu, sivrisinek, kalorifer böceği,  kırkayak, sivrisinek, örümcek gibi böcekler, sürüngenler ve kemirgenler olsa da, aklınıza gelen ya da gelmeyen tüm haşere türleriyle mücadele etmenize yardımcı olabiliriz.

Fare ilaçlama türünde ve genellikle kolay kabul edilen ilaçlama işleri, sürüngenleri ya da böcek türlerini kapsayan ilaçlama işleri, Batı Haşere Kontrol Hizmetleri olarak sunduğumuz hizmetler içinde bulunmaktadır.

Çekmeköy böcek ilaçlama hizmetlerimiz Biyosidal ürünler kullanılarak gerçekleştirilen, %100 sonuç garantisi verilen ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde yapılan, ilaçlanan alanın ihtiyaçlarını göz önünde tutarak tamamlanan işlerdir.

İhtiyaç duyulduğunda 1 saat içinde Acil Haşere İlaçlama Hizmeti verebilen firmamız, İstanbul’un her iki yakasında bulunan ilçelere ve o bölgelerde yaşayan vatandaşlara hizmet götürmektedir.

Çekmeköy Böcek İlaçlama Hizmetlerinden Nasıl Faydalanırsınız?

Hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde yapmanız gereken tek iş, iletişim sayfasında bulunan iletişim bilgilerimizden sizin için uygun olanını kullanmak ve bizimle temasa geçmektir. Bu işlemi gerçekleştirdikten saatler (veya 1 saat) sonra böcek sorununuzdan kurtulmuş olacaksınız.

Tüm haşere problemlerinden kurtulmak için en uygun yol, İstanbul’un en çok tercih edilen böcek ilaçlama firması olan şirketimiz Batı Haşere Kontrol hizmetleriyle bağlantı kurmaktır. Sonrasını biz hallederiz.

Çekmeköy Böcek İlaçlama Hizmetlerinin Fiyatları

Çekmeköy ilçesindeki böcek ilaçlama hizmetlerimizin maliyeti diğer İstanbul ilçelerinde olduğu gibi haşere sorununa, sorunun büyüklüğüne ve ilaçlama yapılan alanın boyutuna bağlı olarak hesaplanacaktır.

Söz konusu olan maliyetler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz. Ücretin belirlenmesi için ücretsiz olarak sunduğumuz keşif hizmetinden faydalanmanız gerekebilir. Sorunun nedenini ve büyüklüğünü belirlediğimiz keşif hizmeti, ilaçlama işinde kullanacağımız ilaçların türünü ve ilaçlama yöntemini de belirlememizi sağlayacaktır.

Yine de ortalama bir maliyet vermek gerekirse, ilaçlama İstanbul hizmetimiz için talep ettiğimiz fiyatlar şu şekildedir:

  • 0-100          m2            =80-180 TL
  • 100-150      m2            =150-200 TL
  • 150-250      m2            =150-300 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Diğer haşere türleriyle mücadele etmek amacıyla gerçekleştirilen ilaçlama işlemlerinde talep ettiğimiz ücretler de (yaklaşık) bu seviyelerde olacaktır. Periyodik ilaçlama hizmeti söz konusu olduğunda biraz daha düşen ücretler, %100 sonuç garantisiyle verilen böcek ilaçlama hizmetleri için talep edilen en uygun fiyatlar olarak değerlendirilebilir.

Bazı ilaçlama firmalarının talep edeceği fiyatlar daha düşük olabilir ama uygun Biyosidal ürünler kullanılarak ve sonuca ulaşma garantisiyle gerçekleştirilen böcek ilaçlama işlerini daha uygun fiyatlarla tamamlamak mümkün değildir.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

NOT: Makalemize Yıldız vererek puanlama yapabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 4.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!