Kocaeli İş Yeri İlaçlama

İş yeri ilaçlama hizmetimizde alanında uzman profesyonel ilaçlama kadromuz, kaliteli ilaçlarımız, kullandığımız yöntemler ile Kocaeli ili içerisinde haşere sorunu yaşayan bütün iş yerlerine güvenilir ve başarılı garantili ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Eğer sizler de iş yerinizi işgal eden haşere ve böceklerden şikayetçiyseniz hiç zaman kaybetmeden en kısa süre içerisinde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İş Yeri İlaçlama Fiyatları

Firmamızda sağlanan iş yeri ilaçlama hizmeti fiyatları; ilaçlanacak olan alanın büyüklüğüne, ilaçlama sırasında kullanılacak olan yönteme göre değişiklik gösterdiği için bu konuda net bir bilgi bulunmamaktadır.

Örnek olarak 1-100 metrekare büyüklüğe sahip bir iş yeri için ortalama 80- 150 TL gibi bir ücret ortaya çıkarken , 100 – 200 metrekare büyüklüğe sahip bir iş yeri için ise 150 – 200 TL gibi bir fiyat ortaya çıkmaktadır.

Bu sebeple iş yerinde herhangi bir haşere türü ile sorunu olan ve ilaçlama uygulaması yaptıracak olan kişilerin ilaçlama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alması için firmamız ile 7 gün 24 saat boyunca kolayca iletişime geçebilmektedir.

İş Yeri İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Kocaeli ili içerisinde iş yeri ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçeler arasında; Gebze, Darıca, Körfez ve Gölcük bulunmaktadır. Kocaeli ili içerisinde bu ilçelerden birinde bulunan ve haşere sorunu yaşayan bütün iş yerleri için en kaliteli, en güvenilir ve en profesyonel şekilde ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Daha Fazlası İçin Aşağıdaki Makaleleri İnceleyebilirsiniz

 

Kocaeli Böcek İlaçlama

Kocaeli Pire İlaçlama

Kocaeli Fare İlaçlama

Kocaeli Ev İlaçlama

Kocaeli Hamam Böceği İlaçlama

Kocaeli Fabrika İlaçlama

Gebze Haşere İlaçlama

Gölcük Haşere İlaçlama

Darıca Haşere İlaçlama

İzmit Haşere İlaçlama

Körfez Haşere İlaçlama

Yazıya Puan Veriniz.
[Total: 3 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!