Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böcekleri İstanbul’da belki de en çok mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Evlerde, Ofislerde, Gıda İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İlaçlama ciddi iştir hamam böceklerinden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Haşere Kontrol Firmasıyız. Geçen yıl İstanbul’da en yoğun Hamam Böceği İlaçlaması yaptığımız ilçeler; Beşiktaş, Kadıköy, Bakırköy, Şişli, Sarıyer, Ataşehir ve Beylikdüzü ilçeleri olmuştur.

Hamam Böceği Biyolojisi

Hamam böcegi İlaclamaHamam Böceklerinin Dünya üzerinde 6 farklı aile(familya) de yaklaşık 3.850 tür bulunmaktadır. Hamam böcekleri, 2 kilometreden daha yüksek yerler ve kutup bölgeleri dışında, dünyanın her yerinde yaşarlar. Hamam böcekleri geceleri hareketli gündüzleri pasiftirler.

Yalnız bir gecede 3-5 km yol alabilirler. Ortalama ömürleri 10-15 ay arasındadır. Hamam böcekleri 35 gün boyunca hiçbir şey yemeden yaşayabilir bu haşere türü kafasının kopması halinde bile bir hafta yaşayabilir ve bir haftanın sonunda susuzluktan ölür.

Yaklaşık 45 dk boyunca suyun altında yaşayabilen bu canlılar radyasyona da insanlara kıyasla 16 kat daha dayanıklıdırlar. Bir dişi hamam böceği hayatı boyunca 350.000-670.000 arasında yumurta yapabilir. Dişi hamam böceği bir kez çiftleştikten sonra hayatı boyunca bir daha hiç çiftleşmeden yumurta yaparak üreyebilir.

Saatlerce ev ilaçlama firması beklemek istemiyorsanız hemen arayın (0212) 909 38 34 vaktiniz ve paranız boşa gitmesin haşereler hayatınızdan gitsin.

Hamam Böceği Mücadelesi

Hamam Böcekleri Ektotermik canlılardır yani sürekli olarak vücutları ısı kaybı yaşar. İşte bu yüzden Hamam böcekleri sıcaklığın oldu yerlerde daha rahat hareket eder üremesi ve gelişmesi için uygun olan sıcak ortamı arar.

Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Hamam Böceği İlaçlamasında en etkili 3 yöntem şöyle sıralanabilir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Jel İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama Yöntemi

Hamam Böceği İlaçlama Hizmet Bedeli

Haşere İlaçlama da fiyatın belirlenmesini etkileyen başlıca nedenler; haşere türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, haşerenin yoğunluğu, uygun mücadele yöntemi vb gibi birçok etkene bağlıdır. Hamam Böceği İlaçlamasında uygun görülen ortalama fiyatlar aşağıdaki gibidir:

  • 0-100          m2            =80-180 TL
  • 100-150      m2            =150-200 TL
  • 150-250      m2            =180-300 TL
  • +250            m2            =Bizimle İletişime Geçiniz

Batı Haşere Kontrol olarak verdiğimiz Kaliteli ve Garantili Çözümleri olabildiğince uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Hamam böceği ilaçlamasında ve diğer bütün haşere türleri ilaçlamalarında net bir fiyat almak için bizimle 0850 304 22 84 numarasından hemen iletişime geçiniz.

Batı Haşere Kontrol Hizmetleri

NOT: Haşere İlaçlama Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi Aşağıdaki “Bir Cevap Yazın” Kısmında Sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!