Antalya Otel İlaçlama

Oteller sürekli farklı insanların konakladıkları mekanlardır. Yeme- içme alanlarının bulunduğu ve insan kalabalığının olduğu alanlarda böcek ve haşere sorunları ile her zaman karşı karşıya kalınabilir. Antalya Otel İlaçlama hizmetine ilde çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Yılın her ayı binlerce turist Antalya’ya gelmektedir. Turistik şehrin otellerinin temiz olması önemlidir.

Antalya Otel İlaçlama
Antalya Otel İlaçlama Hizmeti

Otellerde düzenli olarak ilaçlama yapılmalıdır. İnsanlar kaldıkları otelde böcek ve haşere ile karşılaştıklarında bir daha aynı otele gelmek istemezler. Misafirlere karşı zor durumda kalmak istemeyen işletmeler mutlaka işyerlerini ilaçlatmalıdırlar.

Farklı şehir ya da ülkeden gelen turistler farklı böcek türlerini eşyaları ile kaldıkları otellere taşıyabilirler. Böcekler ise otellerde yemek ve su ihtiyaçlarını çok kolay bir şekilde karşılayabilirler. Kendilerine uygun ortam bulduklarında ise hızla ürerler ve tüm alana yayılırlar. Bu durum otellerin böcek istilası ile karşı karşıya kalmalarına neden olur.

Otellerde en çok fare, hamam böceği, sivrisinek, pire gibi haşereler ile mücadele edilmektedir. Antalya otel ilaçlama firması ile irtibata geçerek haşerelerden kurtulmanız mümkündür. Oteli kapatmadan müşterileri rahatsız etmeden ve insan sağlığına zarar vermeden ilaçlama hizmeti verilebilir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan,7/24 aralıksız hizmet veren Antalya Böcek İlaçlama %100 garantili olarak ilaçlama hizmeti vermektedir. Deneyimli ve eğitimli uzman kadrosu, geniş servis ağı ve kaliteli ilaçlar ile kesin ve etkili çözümler sunmaktadır.

Otel İlaçlama Fiyatları

Otel ilaçlama fiyatları, müşteri kayıplarının yanında çok düşük kalmaktadır. İnsanlar kemirgenlerin ve böceklerin olduğu bir otelde kalmak istemezler. Müşteri kayıpları maddi kayıp demektir. Uygun fiyatlar ile profesyonel ilaçlama hizmeti alınması çok daha ekonomik olacaktır.

Otel İlaçlaması Yaptığımız İlçeler

Serik, Manavgat, Alanya, Kepez, Muratpaşa ve Konyaaltı Antalya ilinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçelerdir. İlçelerde bulunan tüm ev, işyeri, otel, pansiyon gibi kapalı alanlarda ve park, bahçe gibi açık alanlarda ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Otel İlaçlama Ne Zaman Yapılmalıdır?

Otel ilaçlama müşterileri rahatsız etmeyecek şekilde yapılmalıdır. Özellikle gece eğlencelerinin yer aldığı mekanlar müşterilerin uyudukları saatlerde yapılmalıdır. Yemekhane gibi yeme-içme alanları yemek saatinin bitiminden sonra yapılmalıdır.

İlaçlama için otelin tamamen boşaltılmasına gerek yoktur. Kullanılan kimyasalların insan sağlığına zararı olmamaktadır. Antalya Otel İlaçlama firması kaliteli Biyosidal ürünler kullanmakta olup, tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır.

Ayrıntılı Bilgi İçin Aşağıdaki Makaleleri İnceleyebilirsiniz

 

Antalya Böcek İlaçlama

Antalya Sinek İlaçlama

Antalya Pire İlaçlama

Antalya Fare İlaçlama

Antalya Hamamböceği İlaçlama

Antalya Ev İlaçlama

Antalya İş Yeri İlaçlama

Serik Haşere İlaçlama

Manavgat Haşere İlaçlama

Konyaaltı Haşere İlaçlama

Kepez Haşere İlaçlama

Alanya Haşere İlaçlama

Muratpaşa Haşere İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!