Antalya Fare İlaçlama

Antalya Fare İlaçlama uygulamalarında kalite ve %100 garanti ile hizmet veren firmamız ile 7/24 iletişime geçebilir ve fare sorunundan kurtulabilirsiniz. Evde ya da işyerlerinde görülen fare türleri farklı olabilir. Lağım faresi, fındık faresi, çatı faresi gibi farklı fare türleri bulunmaktadır.

Antalya Fare İlaçlama
Antalya Fare İlaçlama Hizmeti

Fareler hızlı bir şekilde ürerler. Yıl içerisinde 5-6 kez doğum yaparlar. Her doğumda 10-15 yavru vardır. Hamilelikleri 3 hafta kadardır. Bu kadar kısa sürede her doğumda birden fazla üreyen fareler hızlı bir şekilde alana yayılırlar.

Fareler pis sularda, kanalizasyonlarda, çöplerde gezinirler. Bu pis yerlerden insanlara birçok bakteriyi de taşırlar. Gezindikleri alanlara salya ve pisliklerini bırakırlar. İnsanların farelerin gezdikleri alanlara temas etmeleri birçok hastalığa neden olur. Kolera, veba, humma, tifüs, dizanteri gibi hastalıklara neden olan kemirgenlerin yaşam alanlarından temizlenmesi için ilaçlama hizmeti almak gerekmektedir.

Antalya Fare İlaçlama firması kemirgen ile mücadele ederken insan sağlığını tehlikeye atmayacak kimyasallar ve yöntemleri kullanmaktadır. Verilen hizmetler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. İlgili sağlık örgütleri tarafından verilen ruhsatlara sahip olan firmamız, her türlü haşere sorununu kısa sürede çözmenizi sağlayacaktır.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fareler, mobilya, kıyafet, kablo gibi evlerde bulunan eşyaları da kemiren zararlı canlılardır. Eşyalara verdikleri zararlar maddi kayıplar yaşatır. Salgın hastalıklara neden olan ve eşyalara zarar veren bu kemirgenler ilaçlama bedelinin üzerinde maddi zararlar verirler. Antalya Fare İlaçlama fiyatları, Antalya Böcek ilaçlama firması tarafından en uygun fiyatlar ile garantili olarak verilmektedir.

Fare İlaçlaması Yaptığımız İlçeler

Fare ilaçlaması yaptığımız ilçeler Kepez, Muratpaşa, Serik, Alanya, Konyaaltı ve Manavgat’tır. İster ev ister iş yerinde farelerden kurtulmak için Antalya Haşere ilaçlama firması ile iletişime geçerek kurtulun!

Fare İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Fare ilaçlama yöntemlerinin başında kokulu sıvı uygulama gelmektedir. Bir diğer etkili yöntem ise fare istasyonlarının kurulumudur. Jel uygulamada fare ile mücadelede etkili bir yöntemdir. Farelerden kurtulmak için ilaçlama yapılacak alanın açık ya da kapalı alan olması, farenin yoğunluğu gibi etkenler dikkate alınarak en uygun yöntem deneyimli ve eğitimli kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin Aşağıdaki Makaleleri İnceleyebilirsiniz

 

Antalya Böcek İlaçlama

Antalya Sinek İlaçlama

Antalya Pire İlaçlama

Antalya Otel İlaçlama

Antalya Hamamböceği İlaçlama

Antalya Ev İlaçlama

Antalya İş Yeri İlaçlama

Serik Haşere İlaçlama

Manavgat Haşere İlaçlama

Konyaaltı Haşere İlaçlama

Kepez Haşere İlaçlama

Alanya Haşere İlaçlama

Muratpaşa Haşere İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp İle İletişim!